O nas

O nas

YASUI SUSHI


Yasui Sushi to firma cateringowa z wieloletnim doświadczeniem w dostarczaniu wysokiej jakości sushi w najlepszych cenach. Głównie byliśmy skoncentrowani na zaopatrzaniu firm, eventów oraz okazjonalnie imprez okolicznościowych jak wesele, urodziny lub zwykłe spotkania towarzyskie. 

Od dnia 20.06.2018 otwieramy się na klientów indywidualnych oferując dostawy najlepszej jakości sushi wprost do domów lub biur bez konieczności zamawiania z dużym wyprzedzeniem. Wychodząc naprzód oczekiwaniom naszych klientów na naszej stronie internetowej można w bardzo łatwy sposób składać zamówienia z wygodną płatnością on-line lub można zapłacić za zamówienie dostawcy przy odbiorze. Współpracujemy z wieloma dostawcami najwyższej jakości produktów jak i z różnymi restauracjami dlatego nasze sushi może zachować najwyższą jakość za niewysoką cenę. 

Istnieje również możliwość stałej współpracy na dostarczanie sushi np. do biur, szkół, klubów, siłowni, punktów gastronomicznych itp. gdzie zostanie utworzona specjalna oferta zależna od waszych potrzeb oraz preferencji, w tej sprawie prosimy o kontakt na adres yasui.sushi@op.pl 

Sprawdź nas koniecznie a na pewno z nami zostaniesz